Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Scott Jurek ponownie w Polsce! – Vegan Workout

Newsy

Published on 28 sierpnia, 2018 | by admininistrator

0

Scott Jurek ponownie w Polsce!

W związku z polską premierą ostatniej książki Scotta – „North„, ten legendarny ultra biegacz po raz drugi zagości w naszym kraju! Już za miesiąc będziecie mogli spotkać się ze Scottem, zadawać pytania i posłuchać jego opowieści o morderczym, mierzącym ponad 3000 km biegu przez Appalachy.

Wydawnictwo Galaktyka, wydawca poprzedniego bestsellera Scotta „Jedz i Biegaj” przewiduje na razie dwa spotkania w Warszawie.

  • 28 września – piątek, godzina 16:00
  • 30 września – niedziela, godzina 16:00

Szczegółowe informacje na temat przebiegu wydarzenia możecie śledzić na Facebooku.

Poprzednia wizyta Scotta obejmowała nie tylko wywiady dla mediów, spotkania z fanami ale też wspólny bieg nad Wisłą. Szczegółową relację znajdziecie w naszym wpisie z 2012 roku.

Scott Jurek to siedmiokrotny zwycięzca ultramaratonu Western States na dystansie 161 km, zwycięzca rozgrywanego w Dolinie Śmierci biegu Badwater o długości 217 km, a także pierwszy Amerykanin, który wygrał grecki Spartathlon (246 km). To tylko niewielki wycinek jego imponujących osiągnięć. Zdaniem Scotta ogromną zasługą jego sukcesów jest dieta roślinna, którą przestrzega już od ponad 20 lat!

Myślę, że wszyscy jesteśmy urodzonymi biegaczami i wszyscy jesteśmy urodzonymi weganami.

To cytat ze spotkania podczas ostatniej wizyty w Polsce. Czekamy na szczegóły dotyczące wrześniowego wydarzenia! Wpadajcie na naszego FB, będziemy informować na bieżąco!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑