Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
160 km na roślinach! Nowy rekord Central Park Loop Challenge – Vegan Workout

Newsy

Published on 9 maja, 2021 | by admininistrator

0

160 km na roślinach! Nowy rekord Central Park Loop Challenge

Robbie Balenger, który jeszcze nie dawno postanowił w ramach promocji weganizmu przebiec całe Stany Zjednoczone – dzisiaj zostaje rekordzistą nowojorskiego wyzwania Central Park Loop Challenge.

Bieg polega na wykonaniu jak największej liczby okrążeń wokół Central Parku w ciągu jednego dnia.

Poprzedni wynik wynosił 11 okrążeń, Robbie dodał do tego wyniku kolejne 5 okrążeń i pokonał 100 mil (160 km) w czasie 18 godzin, 7 minut i 44 sekund.

Poniżej możecie zobaczyć krótką relację z wyzwania:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robbie Balenger (@robbiebalenger)

Dlaczego dieta roślinna?

Kwestie etyczne nadal są dla mnie najsilniejszą motywacją do diety wegańskiej. Obok problemów ekologicznych. Dbam o swoje zdrowie, ale bardziej zależy mi na przyszłości tej planety i zwierząt.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑