Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Najsilniejsza kobieta w Szkocji weganką! – Vegan Workout

Newsy

Published on 1 sierpnia, 2021 | by admininistrator

0

Najsilniejsza kobieta w Szkocji weganką!

Zdecydowałam się przejść na weganizm ze względów zdrowotnych (…) Trafiało też do mnie coraz więcej informacji na temat tego jak traktuje się zwierzęta. Nie wyobrażam sobie kiedykolwiek zmienić diety i nie rozumiem dlaczego wcześniej myślałam, że moja dieta jest naturalna.

To słowa Kim Best, weganki i tegorocznej zwyciężczyni szkockich zawodów strongman.

Najsilniejsza kobieta Szkocji wykonała między innymi 20 metrowy spacer z ponad 200 kg obciążeniem trzymanym przed sobą w chwycie zarchera. Podniosła 180 kg w martwym ciągu i czterokrotnie umieściła nad głową ponad 70 kg sztangę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kim Best (@kimbo_strongwoman)

Konkurencję kończył załadunek 120 kg kuli.

Moja dieta jest dosyć nudna kiedy jestem w fazie przygotowań do zawodów. Rano płatki owsiane plus białko, dużo zup i dań z makaronu. Podjadam ciastka ryżowe, batony i jabłka, które zawsze znajdą się w mojej torbie na zakupy.

Kolejny cel Kim to wygrana w mistrzostwach Wielkiej Brytanii, które odbędą się już we wrześniu.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑