Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
„Mam teraz więcej energii i szybciej się regeneruję” – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 8 maja, 2013 | by admininistrator

3

„Mam teraz więcej energii i szybciej się regeneruję”

Weganizm wydaje się być coraz popularniejszy wśród profesjonalnych zawodników sztuk walki. Pisaliśmy o tym między innymi tutaj i tutaj.

Kolejnym sportowcem, którego chcemy wam dzisiaj przedstawić jest Hamid Akira Corassani. Walczy w formule MMA od 2007 roku. Na 15 stoczonych walk wygrał 11 z nich.

Swoją przygodę ze sportem zaczął już w wieku 6 lat, potem przez wiele lat grał w piłkę, aż do momentu kiedy ukończywszy 22 lata zaczął trenować MMA. Jak sam mówi, pochodzi z rodziny lekarzy i od samego początku interesowała go zależność pomiędzy tym, co jemy i tym jak czuje się nasze ciało.

Szybko zdał sobie sprawę, że współczesna medycyna zamiast szukać przyczyn problemów zajmuje się jedynie leczeniem objawów.

To było błędne koło, na skutek którego coraz więcej osób zapadało na choroby cywilizacyjne i zmuszane było do łykania garści tabletek dziennie. Od tamtej pory Akira zdecydował się wyrzucić mięso ze swojego menu. Bardzo ważne były też nagrania i wiadomości, które ukazywały rzeczywistość zwierząt przeznaczanych na rzeź. Nie można było z jednej strony uważać się za miłośnika zwierząt, a z drugiej je zjadać. Poniżej krótki cytat Akiry na temat diety wegańskiej:

Wybrałem kombinację tego, co najkorzystniejsze dla mojego zdrowia, tego co jest najlepszym paliwem dla moich treningów i tego, co najlepszego dla środowiska.

Zalety, które teraz odczuwam sprawiają, że czasem zastanawiam się: „Cholera! Dlaczego nie zrobiłem tego 7 lat temu?”. Mam teraz więcej energii i szybciej się regeneruję (…).

Zapraszamy do śledzenia jego profilu na FB: https://www.facebook.com/AkiraCorassaniOfficial a także Twittera: https://twitter.com/AkiraCorassani.

Jak sam o sobie mówi jest profesjonalnym zawodnikiem MMA z jednej strony, a z drugiej „A proud Vegan machine!”

Niedługo postaramy się dla was o więcej materiału na jego temat!

Źródła: http://en.wikipedia.org/wiki/Akira_Corassani
http://fightland.vice.com/blog/ottavia-bourdain-goes-vegan


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

3 Responses to „Mam teraz więcej energii i szybciej się regeneruję”

  1. Carl Lewis -przykład z niedalekiej przeszłości, ze można osiągać rekordy świata (spektakularne) będąc ” przeciętnym zjadaczem zielska”., przy tym „rzeźba”, niczym antyczna postać Myrona czy Fidiasza. Należy wsłuchać się w swoje ciało, żeby wybrać to co jest dla niego najlepsze.

  2. Daria Svala Beatasdóttir via Facebook pisze:

    trochę piękny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑