Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganizm w MMA – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 20 sierpnia, 2012 | by admininistrator

3

Weganizm w MMA

Potrafią łamać kości jednym uderzeniem. Są szybcy, wytrzymali i silni. Trenują długo i ciężko. Na ringu nokautują przeciwników i wygrywają kolejne walki. Zawodnicy MMA, weganie.

Sporty walki są piekielnie wymagającą dziedziną. Zwłaszcza na poziomie zawodowym. Zwycięstwa okupione są latami ciężkich treningów, determinacji i woli walki. Sztuki walki to też dieta, odpowiednio skomponowana i zbilansowana. Daje energię niezbędną do walki i umożliwia wykorzystanie maksimum potencjału zawodnika. Co gdy ten rezygnuje z mięsa? Co gdy rezygnuje także z pozostałych produktów pochodzenia zwierzęcego, tj. mleka, serów i jaj? Czy jest skazany na rywalizowanie na marginesie zawodowego MMA? Wręcz przeciwnie.

Wśród najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki znajdziemy wieloletnich wegan! Między innymi tak utytułowane postaci jak Mac Danzing, Jon Fitch czy Jake Shields. Wszyscy oni odnoszą zwycięstwa, propagują weganizm, pomagają zwierzętom, a przede wszystkim stanowią żywy dowód na to, że dieta roślinna sprawdza się w każdych warunkach. Również na ringu.

(…)

Wiemy już, że dieta wegańska jest bezpieczna, nawet dla osób aktywnych fizycznie. Czy jednak wystarczy do osiągnięcia sukcesów na zawodowym ringu? Trudno byłoby temu zaprzeczyć biorąc pod uwagę dokonania bohaterów niniejszego artykułu. Jake Shields zdobył tytuł Strikeforce Middleweight Championship oraz EliteXC Welterweight Championship. Należy przy tym do ścisłej czołówki światowego rankingu najlepszych zawodników kategorii półśredniej. Nie mniej utytułowanym zawodnikiem jest Mac Danzig, zdobywca tytułu Ultimate Fighting Championship.

(…)

Cały artykuł znajdziecie nadchodzącym, wrześniowym numerze magazynu Vege.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

3 Responses to Weganizm w MMA

 1. Gość pisze:

  Z calą sympatią dla zawodników, Danzig jest dużo mniej utytułowany niż Shields.

 2. VeganWorkout.org.PL pisze:

  Dzięki! Literowka poprawiona 🙂

 3. xavier pisze:

  Trikeforce

  Strikeforce raczej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑