Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
„Najsprawniejsza kobieta Holandii 2020” – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 9 czerwca, 2021 | by admininistrator

0

„Najsprawniejsza kobieta Holandii 2020”

Poznajcie Nienke Overveld – wegankę i zawodniczkę crossfit. Po jej znakomitym występie w ramach CF Open została okrzyknięta najsprawniejszą kobietą Holandii 2020 roku.

Obecne wyniki Ninke to przysiad ze 135 kg obciążeniem, martwy ciąg 150 kg i rwanie 85 kg ciężaru nad głowę. Jej najlepszy czas na 5 km to nieco ponad 21 minut.

Nienke przeszła na dietę roślinną cztery lata temu. Borykała się z chronicznym zmęczeniem. Za namową przyjaciela zmieniła swój jadłospis i spróbowała wegetarianizmu. Po miesiącu odczuła znaczną poprawę i postanowiła zgłębić temat diety bezmięsnej. Wtedy natknęła się na kwestię hodowli przemysłowej. Kilka miesięcy później, już z pobudek etycznych, przeszła na 100% dietę roślinną.

Uwielbiam zaczynać dzień o owsianki z bananem, jagodami i orzechami. (…) na obiad lubię jeść curry z soczewicy lub z fasolą. Napisałam też książkę kucharską aby zainspirować innych do przygotowywania bogatych w białko, roślinnych posiłków, które możesz jeść jako sportowiec. To było coś czego szukałam kiedy zaczynałam swoją przygodę z weganizmem.

Źródło: https://www.greatveganathletes.com/


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑