Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganizm na ringu – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 1 sierpnia, 2012 | by admininistrator

0

Weganizm na ringu

Aaron Simpson – zawodnik MMA, po trzech latach walki jako wegetarianin przechodzi na weganizm. Wygrał do tej pory 12 z 15 walk przeprowadzonych w ramach mieszanych sztuk walki, w tym 6 przez nokaut.

W niedawnym wywiadzie dla „Bleacher Report”, Aaron nie tylko opowiadał o korzyściach płynących z diety wegańskiej ale odniósł się również do Arina Fostera, zawodnika futbolu amerykańskiego, który podobnie jak Simpson postanowił ostatnio przejść na dietę roślinną.

Ludzie krytykują Ariana Fostera za jego weganizm. Mówią, że nie będzie już równie dobrym zawodnikiem jak kiedyś i straci swoje mięśnie. To bzdura. Możesz dostarczyć sobie doskonałej jakości białek pochodzenia roślinnego, a do tego zdrowszych od białek odzwierzęcych. To jedynie kwestia dyscypliny.

Weganizm z pewnością ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów. (…) To jest styl życia, kiedy już wiesz czego potrzebujesz i wiesz gdzie iść wszystko staje się łatwiejsze. Weganizm był dla mnie najlepszym i najłatwiejszym sposobem zrzucenia wagi. Teraz czuje się piekielnie mocny.

Żona Simpsona jest wegetarianką już od ponad 10 lat. Aaron jako wegetarianin początkowo odrzucił ze swojej diety jedynie mięso. Kiedy jego żona urodziła dwójkę dzieci zrezygnował też z nabiału.

Zawsze opowiadaliśmy dzieciom o powodach naszego wegetarianizmu, uczyliśmy ich współczucia i empatii do innych. Nie mogłem być dłużej hipokrytą i mówiąc to wszystko nadal jeść zwierzęta.

W rozmowie z PETĄ Simpson podkreśla:

Wszystkie problemy związane z kwestią praw zwierząt są mi bliskie. Jestem wkurzony kiedy widzę, że naszym kraju wciąż jeszcze istnieją cyrki ze zwierzętami. Jestem wkurzony kiedy widzę jak ludzie nadal noszą futra nie zastanawiając się skąd pochodzą. Boje się o ten kraj kiedy ludzie którzy zdają sobie sprawę z sytuacji na fermach przemysłowych przechodzą obok tego obojętnie. Codziennie uczę się i dowiaduję na ten temat coraz więcej i wciąż mam nadzieję, że ludziom uda się dokonać zmiany i zawalczyć o prawa wszystkich zwierząt.

Źródło: http://vegetarianstar.com/2012/07/11/aaron-simpson-weighs-in-on-arian-foster-vegan-diet-switch/
http://www.peta2.com/blog/5-questions-with-vegetarian-ufc-fighter-aaron-simpson/


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑