Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganizm w trójboju – Nick Squires – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 20 czerwca, 2021 | by admininistrator

0

Weganizm w trójboju – Nick Squires

Nick Squires przez dłuższy czas szukał dla siebie odpowiedniej aktywności. Zaczął od przygotowań do biegu z przeszkodami – Tough Mudder. Część treningów uzupełniających stanowiło podnoszenie ciężarów.

Jak sam mówi:

Kiedy naprawdę się w to zaangażowałem zdałem sobie sprawę, że podnoszenie ciężarów daje mi najwięcej motywacji dzięki temu, że twój sukces mierzony jest tym ile podnosisz, a nie tym jak wyglądasz albo ile ważysz.

W ten sposób Nick rozpoczął regularne treningi trójboju siłowego. W tym samym momencie, zainspirowany swoją żoną, przeszedł na weganizm. Kolejnym impulsem była adopcja psów.

To było jak objawienie, z jednej strony poświęcałem czas na opiekę nad uratowanymi zwierzętami, a z drugiej wracałem do domu i jadłem inne zwierzęta.

W jego diecie nie brakuje zamienników roślinnych od Impossible Food i Beyond Meat. Poza tym duże ilości warzyw, owoców i zbóż.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nick Squires (@meatiermcsorley)

Kiedy ludzie pytają mnie, jak przejść na dietę wegańską (szczególnie sportowcy) zwykle sugeruję im na początek odstawienie jednego produktu odzwierzęcego i nauczenie się korzystania z odpowiednich zamienników (…) Oczywiście chciałbym zobaczyć jak wszyscy z dnia na dzień przechodzą na weganizm, ale wolę żeby ktoś poświęcił na to rok niż żeby z dnia na dzień wyeliminował wszystkie produkty odzwierzęce, nie wiedział co ma robić i rzucił to po kilku miesiącach.

Nick jest między innymi rekordzistą stanu Kalifornia w martwym ciągu (ponad 290 kg). Zdobył również złoto w swojej kategorii wagowej w 2019 roku w ramach IPL World Powerlifting Championship. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑