Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wege medale – Oktawia Nowacka zdobywa brąz w Rio! – Vegan Workout

Newsy

Published on 20 sierpnia, 2016 | by admininistrator

1

Wege medale – Oktawia Nowacka zdobywa brąz w Rio!

W ostatnim tygodniu pisaliśmy o dwójce wegan startujących na tegorocznej olimpiadzie – sprinterce i dwuboiście. Dzisiaj przedstawiamy wam polkę – Oktawię Nowacką, która dzisiaj wywalczyła dla dla nas brązowy medal w pięcioboju! Co więcej – Oktawia jest pierwszą kobietą w Polsce, której udało się zdobyć medal w tej dyscyplinie!

Oktawia od kilku lat jest weganką! Jak sama mówi:

Punktem zwrotnym w moim życiu były dwie operacje kolan rok po roku (…) Jeśli chcemy, żeby nasz samochód był bardziej dynamiczny i dłużej sprawny wlewamy do niego lepszą benzynę. Dlaczego więc do mojego ciała wlewam wszystko co najgorsze? I wtedy wszystko się zaczęło. Zmieniłam swoje odżywianie, zaczęłam się uczyć i szukać nowych rozwiązań. Błyskawicznie odzyskałam siły do trenowania, a pierwszy sezon sportowy po rewolucji żywnościowej był najlepszym sezonem w moim życiu – wygrałam Puchar Świata, nie schodząc z podium przez cały cykl trwania zawodów.

Dieta roślinna nie przeszkodziła jej wrócić do zawodowego sportu i odnosić kolejne sukcesy.

14066435_1345759398787091_7281946818896459732_o

Oktawia jest również wolontariuszką w prowadzonym przez Vivę schronisku w Korabiewicach. Nie tylko promuje dietę roślinną poprzez swoje sportowe osiągnięcia, ale stara się też pomagać zwierzętom w codziennym życiu. Gratulujemy sukcesu!

Źródło: http://m.onet.pl/sport/piecioboj-nowoczesny,x5vw15


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

One Response to Wege medale – Oktawia Nowacka zdobywa brąz w Rio!

  1. Hubert pisze:

    Super! Do tego ładna dziewczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑