Sportowcy

Published on 12 sierpnia, 2016 | by admininistrator

0

Olimpijczycy na diecie wegańskiej: Morgan Mitchell

W jednym z ostatnich wpisów na Facebooku przypomnieliśmy naszą notkę na temat wege olimpijczyków. Dzisiaj chcemy wam przybliżyć sylwetkę Morgan Mitchell – australijskiej sprinterki na diecie roślinnej.

Dwa lata temu chłopak puścił jej film dokumentalny na temat kulisów przemysłu mięsnego. To co zobaczyła odmieniło jej życie. Nie chciała przykładać się więcej do wykorzystywania zwierząt, nie wyobrażała sobie aby mogła nadal finansować rzeźnie i fermy hodowlane.

Została weganką, co wywołało wiele pytań wśród innych sportowców. Mitchell ćwiczy po kilka godzin dziennie. Chociaż wiele osób odnosiło się do tego sceptycznie sprinterka powiedziała, że jej kariera nie może być ważniejsza niż życie innych zwierząt. Szybko jednak okazało się, że nie musi iść na żadne kompromisy.

Dietetyk zapewnił ją, że wszystko, czego potrzebuje, znajdzie na diecie roślinnej. Morgan po pewnym czasie zauważyła pozytywne zmiany w swoim ciele, poprawiły się także jej wyniki krwi. Rok 2016 jest dla niej wyjątkowo dobry – zdominowała biegi w Australii i nie dała się pokonać w żadnym z ostatnich 12 wyścigów.

if you wanna know what hell feels like, give diminishing 200’s a shot ???? @nathanmcconchie

Film zamieszczony przez użytkownika Morgan Mitchell (@morganmitch)

Nikt nie może jej zarzucić braku energii na weganizmie, w tym roku ustanowiła także swój najlepszy wynik – 51.25 sekundy.

Specjaliści oceniają, że Morgan zajmuje 18 miejsce na świecie na wśród najlepszych sprinterek na dystansie 400 m.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑