Newsy

Published on 4 kwietnia, 2019 | by admininistrator

0

Robbie Balenger promuje dietę roślinną biegiem na 5 tys. kilometrów!

Biegacz ultra Robbie Balenger angażując się w promocję diety roślinnej postanowił przebiec ponad 3 tysiące mil, to jest ponad 5100 km! Ma do przebiegnięcia 40 mil dziennie i tak przez kolejne 75 dni! Robbie chce udowodnić, że dieta roślinna doskonale nadaje się do tak intensywnego i długotrwałego wysiłku (potwierdza to także wielu innych biegaczy).

Podróż z Los Angeles Balenger rozpoczął w połowie marca. Po 75 dniach powinien dotrzeć do Nowego Jorku. Na starcie oprócz fanów przywitał go i pobiegł z nim inny znany biegacz ultra na diecie roślinnej – Rich Roll. Trasa wiedzie wszerz przez całe Stany. Robbie musi być przygotowany na różnorodny teren i warunki pogodowe. Jest to jak dotąd największe wyzwanie jakie sobie postawił. Chętni mogą spotkać się z nim na trasie i porozmawiać. Balenger nie traktuje tego jako wyścigu na czas, ale okazję do wspólnego biegania i rozmów o weganizmie.

Co ciekawe, Robbie biegaczem jest dopiero od 6 lat. Nigdy nie jest za późno na takie wyzwania!

Jego bieg przez Stany możecie śledzić na jego Instagramie

Więcej informacji znajdziecie na blogu: https://www.plantpoweredmission.com/blog


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑