Trening

Published on 5 stycznia, 2016 | by admininistrator

5

„Mini przewodnik po treningu z kettlebells” online!

okPrzedstawiamy Wam kolejną naszą broszurę online – tym razem na temat treningu z odważnikami kulowymi. Zebraliśmy w niej najczęściej czytane przez Was artykuły o kettlebells, które do tej pory ukazały się na Vegan Workout. Całość uzupełniliśmy o kilka dodatkowych informacji i zdjęć.

Jeżeli jesteście zainteresowani treningami z użyciem odważników zapraszamy do warszawskiej Akademii Kettlebells, gdzie na co dzień prowadzimy zajęcia. Jesteśmy jednym z nielicznych w Warszawie klubów gdzie możecie trenować według metody opracowanej przez Strong First. W tej chwili trwa nowy nabór dla osób początkujących. Szczegóły znajdziecie na wydarzeniu. Zapisy na: kettlebells@tygrysizuraw.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Broszurę w formacie PDF możecie ściągnąć tutaj.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

5 Responses to „Mini przewodnik po treningu z kettlebells” online!

 1. Trening pisze:

  Ja z powodu moich problemów z plecami rezygnuję z czajnika. Miałem go kilka razy w rękach, jednak to wcale mi nie pomaga.
  Co innego drążek.

 2. Anonim pisze:

  Bardzo dobry materiał, dziękuję!

 3. Anonim pisze:

  Super. Dzieki za przewodnik 🙂

 4. Anonim pisze:

  Kiedyś po Waszym wpisie na temat kettlebels i ich pozytywnym wpływie na bóle kręgosłupa zainteresowałem się ćwiczeniami z tymi cudeńkami. I pozostaje mi podziękować – tyle lat bolów, rehabilitacji etc. a tu wystarczył miesiąc podstaw z książki Pavla i program minimum RKC, żebym odzyskał normalne życie. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑