Książki

Published on 18 marca, 2015 | by admininistrator

6

Vegan Workout Magazyn #2

okladkaPodsumowując poprzedni rok działalności Vegan Workout udostępniamy Wam drugi numer naszego magazynu on line! Zebraliśmy w im wszystkie najchętniej czytane wpisy z 2014 roku.

Od tej pory wszystkie najciekawsze informacje będziecie mieli zawsze pod ręką w jednym miejscu, bez potrzeby przeszukiwania całego serwisu. Pierwszy numer magazynu znajdziecie tutaj.

W nowym wydaniu przeczytacie między innymi o diecie roślinnej w treningach crossfit, poznacie sylwetki największych sportowców na diecie wegańskiej. Zapytamy też czy wyłączenie z menu produktów odzwierzęcych jest rzeczywiście tak radykalne jak niektórzy uważają. Dowiecie się również jak chronić swoje stawy na treningu i poprawnie ćwiczyć brzuch.

Zapraszamy do lektury! Wersja w formacie pdf dostępna jest tutaj. Zachęcamy do udostępniania!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

6 Responses to Vegan Workout Magazyn #2

 1. Rawi pisze:

  Kiedy następny?

 2. Anonim pisze:

  Aleksander Kaczmarek

 3. Anonim pisze:

  A można je jakoś pobrać?

 4. Anonim pisze:

  Marcin Respondek 🙂

 5. Anonim pisze:

  <<< like this page and inbox me i will draw u as a simpson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑