Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Zawodnicy Tennessee Titan przechodzą na weganizm! – Vegan Workout

Newsy

Published on 11 stycznia, 2018 | by admininistrator

0

Zawodnicy Tennessee Titan przechodzą na weganizm!

Zawodnicy Tennessee Titan, zespołu futbolowego z USA eksperymentują z dieta wegańską! Wszystko za sprawą jednego z zawodników – Derricka Morgana i jego żony, którzy już ponad 10 miesięcy temu zaczęli przygodę z dietą roślinną. Decyzja ta zainspirowała już ponad 1/4 zespołu do rezygnacji z produktów odzwierzęcych.

Część z nich wyśmiewała na początku pomysł diety roślinnej, ale z czasem zaczęła prosić o przykładowe przepisy i rozpski diety. Zawodnicy wierzą, że weganizm pozwoli im na szybszą regenerację i pozwoli lepiej kontrolować wagę. Kuchnia roślinna jest na tyle urozmaicona, że nikt nie musi rezygnować ze swoich ulubionych smaków.

Morgan i jego koledzy z Tennesse Titan dołączają do coraz dłużej listy zawodowych sportowców, którzy przerzucają się na dietę roślinną. Czy można w ten sposób odnosić sukcesy w zawodowym sporcie? Pewnie, że tak!

Źródło: http://www.mercyforanimals.org/wow-more-than-a-quarter-of-the-tennessee


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑