Newsy

Published on 1 grudnia, 2017 | by admininistrator

0

Weganka Hulda Waage bije rekord w trójboju siłowym!

Pochodząca z Islandii Hulda Waage po raz kolejny bije rekord kraju w trójboju siłowym! Poprawiła swój wynik sprzed roku o ponad 5 kg, uzyskując łącznie 522,5 kg.

Najlepszy wynik wypracowała w przysiadzie – 212,5 kg, co stanowi trzykrotność jej masy ciała. Nie udało jej się jednak osiągnąć zamierzonych wyników w martwym ciągu. Ostatecznie podniosła „jedyne” 177,5 kg. Huge udało się jednak pobić jej poprzedni rekord w wyciskaniu na klatkę, który do tej pory wynosił 125 kg. Tym razem udało się podnieść 132,5 kg!

To jednak nie koniec. Hulda jest gotowa na kolejne wyzwania i zapowiada nowe rekordy w przyszłym roku.

Jak sama mówi:

Nie ma żadnego problemu z połączeniem diety wegańskiej i treningu siłowego. To całkiem proste.

W tej chwili Hulda eksperymentuje z dietą intermittent fasting, cały czas trzymając się jednak w 100% roślinnych posiłków.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Źródło: http://www.greatveganathletes.com/content/vegan-powerlifting-records-home-strength-sports


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑