Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wygraj „Wielkie wejście odważników kulowych”! – Vegan Workout

Książki

Published on 21 listopada, 2013 | by admininistrator

0

Wygraj „Wielkie wejście odważników kulowych”!

Dzisiaj swoją premierę ma nowa książka Wydawnictwa AHA! – „Wielkie wejście odważników kulowych„. Kultowa pozycja w dorobku Pavla Tsatsoulina ukazująca podstawy pracy z kettlebells metodą Hard Style. O innych książkach Pavla pisaliśmy między innymi tutaj i tutaj.

Mamy do rozdania trzy egzemplarze książki! Napiszcie nam o czym chcielibyście w najbliższym czasie przeczytać na Vegan Workout i dlaczego.

Na Wasze maile czekamy pod adresem: veganworkout@gmail.com

Wśród najciekawszych odpowiedzi wybierzemy trójkę zwycięzców.

Konkurs trwa do 27 listopada!

Zapraszamy do udziału!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑