Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wygraj pakiet startowy Hunt Run! – Vegan Workout

Newsy

Published on 9 kwietnia, 2013 | by admininistrator

0

Wygraj pakiet startowy Hunt Run!

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj startuje nasz konkurs związany z biegiem Hunt Run. Tutaj znajdziecie naszą notkę na temat wyścigu.

Jeżeli macie ochotę na prawdziwy bieg przetrwania Hunt Run jest właśnie dla was!

W naszym konkursie możecie wygrać darmowy pakiet startowy na najbliższy bieg. Wyślijcie nam swój pomysł na posiłek potreningowy – przepis i ewentualne zdjęcie. Będziemy punktować nie tylko wartości odżywcze ale też oryginalność.

Swoje propozycje wysyłajcie na veganworkout@gmail.com do 15.04.

Najbliższe biegi Hunt Run przypadają na:

  • 18.05 – Bałtów, Jura Park
  • 28.07 – Gdynia
  • 22.09 – Warszawa

Sprawdźcie swoje siły w Hunt Run!

Więcej na temat biegu znajdziecie na huntrun.pl i na Facebooku.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑