Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Polowanie na biegaczy! Weź udział w wyścigu Hunt Run – Vegan Workout

Inne

Published on 8 kwietnia, 2013 | by admininistrator

4

Polowanie na biegaczy! Weź udział w wyścigu Hunt Run

Lubicie biegać? Znudziły wam się tradycyjne trasy? Potrzebujecie odmiany? Spróbujcie swoich sił w biegu Hunt Run! Będziecie musieli zmierzyć się nie tylko z kilometrami, ale także licznymi przeszkodami na trasie – liny, gumowe opony, ścianki wspinaczkowe, sieci pajęcze, mosty komandosa, zasadzki. Ten bieg to prawdziwa przygoda!

Hunt Run to powrót do dalekiej przeszłości, do naszych przodków, którzy na co dzień musieli walczyć o przetrwanie. Sprawność, zwinność i niezwykła wytrzymałość naszych przodków, to cechy które wielu z nas chciałoby posiadać. Dążymy do tego, by być silnym, szybkim i niezniszczalnym. Hunt Run, to postać, która tkwi w każdym z nas. Hunt Run wciąż poszukuje drogi do pełnego powrotu do natury, do bezgranicznej wolności. Każdy z nas czasami marzy o większej ilości czasu wolnego, większych dochodach i innych przyjemnościach. Zapominamy o tym, że wszystko to możemy sobie w każdej chwili sami dostarczyć, gdy odrzucimy te pragnienia i skupimy się na tym, co nas otacza. Wolność umysłu spowoduje, że zaczniemy spostrzegać nowe możliwości, nowe pokłady energii, które mogą naprowadzić nas na nowe, nieznane ścieżki.

Dlaczego piszemy o Hunt Run na VeganWorkout? Z dwóch powodów. Po pierwsze, inicjatorem i organizatorem biegu jest Adam Sułowski – sportowiec i weganin. Po drugie, już jutro na naszym portalu będziecie mogli wygrać darmowy pakiet startowy na najbliższy wyścig!

W tym roku trzy główne biegi przypadają na:

 • 18.05 – Bałtów, Jura Park
 • 28.07 – Gdynia
 • 22.09 – Warszawa

Jesteście ciekawi jak wygląda Hunt Run w praktyce? Rok temu było tak:

W tym roku będzie ciężej. Hunt Run ma ambicje być polskim odpowiednikiem Spartan Race. Osoby startujące we wszystkich trzech zawodach będą zbierać punkty, dzięki którym w podsumowaniu zostanie wyłoniona osoba o tytule 'Fittest Hunter” oraz „Dirty Hattric”. Można uczestniczyć również w pojedynczym biegu. Zapraszamy wszystkich do zabawy i przypominamy o jutrzejszym konkursie!

Więcej informacji znajdziecie na huntrun.pl i na Facebooku.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

4 Responses to Polowanie na biegaczy! Weź udział w wyścigu Hunt Run

 1. Zapraszamy na najbliższy bieg w Bałtowie 18 maja! Wróciliśmy pięknie zmęczeni z trasy dzisiaj – z każdym razem coraz fajniejsza 🙂

 2. Zuzanna Jarczyńska via Facebook pisze:

  zapowiada sie super 🙂

 3. Barbara Oczujda via Facebook pisze:

  Ciekawe, rzeczywiście nietypowe jak na Polskę 😉

 4. Alexandra Ola Cnota via Facebook pisze:

  wow! wspaniałe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑