Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wygraj książkę „Zostań weganinem w 30 dni!” – Vegan Workout

Newsy

Published on 17 lutego, 2013 | by admininistrator

5

Wygraj książkę „Zostań weganinem w 30 dni!”

Spodobała Ci się nasza recenzja książki Zostań weganinem w 30 dni? Myślisz o kupieniu egzemplarza sobie lub bliskim? Wcześniej spróbuj sił w naszym konkursie!

Wymyśl hasło, które zachęci innych do spróbowania diety roślinnej. Prześlij je do nas na adres veganworkout@gmail.com. Możesz wysłać nam dowolną ilość haseł zwiększając dzięki temu swoje szanse na wygraną.

Dwa najciekawsze nagrodzimy egzemplarzem książki Zostań weganinem w 30 dni. Zwycięskie hasła wykorzystamy również do wykonania grafik promujących weganizm, które umieścimy na naszym facebookowym profilu.

Konkurs trwa do 25 lutego. Ogłoszenie wyników już 27 lutego. Zapraszamy do udziału!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

5 Responses to Wygraj książkę „Zostań weganinem w 30 dni!”

 1. Kubarlov Olszewski via Facebook pisze:

  „H” szło!? zaraz coś wymyślę… 🙂

 2. Anna Wójcik pisze:

  1. Jedz kolorowo i wyglądaj zdrowo
  2. Smakuj życie mniej obficie
  3. Chudnij z głową naszą metodą
  4. Łasuchy trzymają w formie brzuchy
  5. Smakuj życie obficie
  6. Unikasz słodyczy, to się liczy
  7. Banan na twarzy mi się marzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑