Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wimbledon na roślinach! Djokovic wygrywa z Federerem – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 15 lipca, 2019 | by admininistrator

0

Wimbledon na roślinach! Djokovic wygrywa z Federerem

Po blisko pięciogodzinnej walce Novak Djokovic po raz kolejny wygrał Wimbledon pokonując samego Rogera Federera!

Ciężko wyrazić to słowami. Przypominam sobie teraz wszystkie te momenty z przeszłości, całe ostatnie 15 miesięcy, całą pracę, którą włożyłem w to żeby być tu dzisiaj, dotrzeć do finału i pokonać najlepszego zawodnika świata w najdłuższym meczu jakim przyszło mi kiedykolwiek grać.

Djokovic od kilku lat ogranicza produkty odzwierzęce kierując się w stronę weganizmu, chociaż jak sam mówi – nie lubi etykiet.

(..) z powodu błędnych interpretacji i stereotypów nie lubię używać tego określenia [weganizm]. Jem roślinnie. Myślę, że to jeden z powodów dzięki którym tak szybko się regeneruję (…) Grając przez 3,4 czy 5 godzin non stop potrzebuję odpowiedniego paliwa. Dla mnie odpowiednim paliwem są rośliny”

Djokovica będziecie mogli też zobaczyć w nadchodzącej premierze dokumentu o sportowcach na diecie roślinnej – The Game Changers.

Źródło: https://www.livekindly.com/plant-powered-tennis-star-novak-djokovic-defears-rafael-nadal-wimbledon/


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑