Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Mistrz wrestlingu jest weganinem! – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 15 czerwca, 2012 | by admininistrator

0

Mistrz wrestlingu jest weganinem!

Wspaniała wiadomość: niedawne zwycięstwo w mistrzostwach świata przypadło weganinowi. Możemy cieszyć się nie tylko z tego, ale również z faktu, że Daniel Bryan otwarcie mówi o swoim współczuciu wobec świata, z czego wynika wybór dobroczynnej, wegańskiej diety.

Bryan przeszedł na weganizm w 2009 roku, ponieważ lekarz powiedział mu, że w ten sposób może uniknąć zakażenia gronkowcem złocistym i poprawić ogólny stan swojego zdrowia.

Wcześniej Bryan miał podwyższony poziom enzymów wątrobowych i musiał brać leki ze względu na wysoki poziom cholesterolu. Obecnie Daniel jest weganinem już od 4 lat. Daje to wyraźne efekty, takie jak wspaniałe samopoczucie i coraz lepsza kondycja fizyczna.

Sportowiec jest zagorzałym orędownikiem diety wegańskiej. WWE (World Wrestling Entertainment, największa na świecie federacja wrestlingu – przyp. tłum.) chce dać mu pełną swobodę w mówieniu na temat diety, jednak publiczność niekoniecznie będzie tak otwarta na jego styl życia, jak Bryan mógłby sądzić.

Niemal 34% Amerykanów i Amerykanek powyżej 20 roku życia jest otyłych, natomiast 34,4% ma nadwagę. Przerażające statystyki mówią, że wśród amerykańskich młodszych nastolatków współczynnik otyłości jest najwyższy na świecie. Według statystyk Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (CDC) ponad 18% młodszych nastolatków jest otyłych.

Mamy nadzieję, że z takimi zwycięzcami świat zmieni się i będzie w pełni korzystał z licznych zalet weganizmu.

Wegański mistrz wrestlingu pragnie przekazać światu swoją wiadomość na temat diety wegańskiej i tym samym przyczynić się do polepszenia zdrowia, sposobu odżywiania i stylu życia mieszańców USA.

Cała załoga Vegan Era jest poruszona tym, że coraz więcej ludzi przechodzi na weganizm i rozpowszechnia informacje o nim na całym świecie.

Poniżej krótki film promocyjny zrealizowany przez PETA, w czasach gdy Daniel był jeszcze wegetarianinem.

Tłumaczenie: Natalia Kołodziejska
Źródło: http://www.veganera.com/AVeganLifeF12-05.htm


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑