Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganie dominują zawody kulturystki naturalnej! – Vegan Workout

Newsy

Published on 31 lipca, 2013 | by admininistrator

3

Weganie dominują zawody kulturystki naturalnej!

Rozegrane kilka dni temu zawody Naturally Fit Supershow Bodybuilding zostały dosłownie rozgromione przez wegan! Ekipa skupiona wokół portalu Plantbuilt wystawiła 15 zawodników i zawodniczek.

Wszyscy stanęli na scenie do walki z setkami kulturystów wyrosłych na diecie bogatej w białko i tłuszcze zwierzęce. Wynik? Weganie wygrali 5 z 7 konkurencji. Większość z nich zajęła 1,2 i 3 miejsca na podium.

Na bieżąco relacje i materiały z zawodów mogliśmy obejrzeć na profilu Vegan Bodybuilding i Plantbuilt. Jeżeli szukacie dodatkowych zdjęć i filmów wejdźcie tam koniecznie!

Wśród zawodników byli między innymi Ed Bauer, Torry Washington, Robert Cheeke, Mindy Collette oraz Sara Russert.

Źródło: http://vegansmustbestopped.tumblr.com/post/56692324524/vegans-dominate-bodybuilding-competition#.UfkHx6xn28p


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

3 Responses to Weganie dominują zawody kulturystki naturalnej!

 1. Vri pisze:

  Ponieważ pełnowartościowe białka kryją się nie tylko w mięsie! To mit 🙂
  Sama jestem miłośniczką fitnessu, wegetarianką od 5 lat i
  mam tendencje do dość dużego jak na kobietę wzrostu mięśni. Przecież
  znikąd się nie robią 🙂

  Brawa dla zwycięzców!

  • dżozef pisze:

   To nie mit, bo nikt nigdy tak nie twierdził. Jedynie ,że białka zwierzęce mają lepszy skład aminokwasó i to jest prawda 😉

 2. Wow! Kolesie są nieźle wyrzeźbieni 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑