Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Vegan Calisthen-X – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 5 grudnia, 2012 | by admininistrator

0

Vegan Calisthen-X

Zastanawialiście się kiedyś na ile efektywny może być trening z użyciem m masy własnego ciała? Czy można zbudować silne i sprawne ciało z daleka od siłowni, bez udziału sztang i hantli? Co więcej, czy można to zrobić na diecie wegańskiej?

Poznajcie ekipę Vegan Calisthen-X! Trójkę facetów ćwiczących według zasad bodyweight training. Noel, Dan i Frank swoimi umiejętnościami udowadniają, że rezygnując z produktów odzwierzęcych nie musimy rezygnować ze sportu. Wręcz przeciwnie! Odpowiedni trening i dieta bazująca na produktach roślinnych rozwinęły w nich niemal gimnastyczną siłę i sprawność fizyczną. Sprawdźcie sami.

Jakie ćwiczenia warto włączyć do swoich treningów by rozwinąć podobne umiejętności i na co zwracać uwagę w swojej diecie? Zajrzyjcie na veganwarriors.net (obecnie tylko na facebooku). Znajdziecie tam dziesiątki przykładowych ćwiczeń i wariacji. Jeżeli jesteście przyzwyczajeni do dźwigania ciężarów na siłowni spróbujcie włączyć do tego trening z masą własnego ciała. Sprawdźcie jak zareagują wasze mięśnie. Jeżeli ćwiczycie sztuki walki kalistenika to doskonałe uzupełnienie regularnych treningów. Jeżeli ćwiczycie w domu i nie macie pomysłu na własny trening koniecznie zajrzyjcie do zakładki „Training techniques”.

W dziale „Diet i nutrition” znajdziecie między innymi przykładową listę wysoko białkowych (i nie tylko) produktów roślinnych. Część z nich może dla nas wyglądać egzotycznie. Nie ma problemu jeśli chodzi o soczewicę, awokado, orzechy czy brokuły, ale macy i białka konopi nie znajdziemy w sklepach. Niemniej produkty te są jednak dostępne również w Polsce. O tym gdzie ich szukać będziemy jeszcze pisać.

Do tego na stronie kilka informacji na temat każdego produktu i garść interesujących przepisów.

Noel pytany o swój poranny posiłek odpowiada:

Na śniadanie zwykle mam owocowy koktajl. Różnie to wygląda, czasami banan, jagody acai, masło orzechowe i surowe płatki owsiane, a czasami papaja z truskawkami i mlekiem migdałowym. Lubię przegryzać owoce, dlatego zawsze podjadam daktyle, banany, pomarańcze, jabłka czy orzechy.

Ekipę Vegan Calisten-X znajdziecie również na Facebooku. Co jakiś czas będziemy zamieszczać notki poświęcone każdemu z osobna. Jeszcze w tym tygodniu na Vegan Workout wywiad z Frankiem Medrano, który na co dzień udziela się również w grupie Calisthenics Kingz.

Sprawdźcie również poniższe linki.

FACEBOOK:

Frank Medrano http://www.facebook.com/frank.medrano1?ref=ts&fref=ts
Noel Polanco http://www.facebook.com/VeganLight?ref=ts&fref=ts
Dan Attanasio http://www.facebook.com/dan.attanasio?ref=ts&fref=ts

YOUTUBE:

Frank Medrano http://www.youtube.com/user/nashmedina
Noel Polanco http://www.youtube.com/user/da1sinister1
Dan Attanasio http://www.youtube.com/user/kalosthenos


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑