Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Timothy Bradley o diecie wegańskiej – Vegan Workout

Dieta

Published on 26 listopada, 2013 | by admininistrator

0

Timothy Bradley o diecie wegańskiej

Timothy Bradley – mistrz bokserski wagi półśredniej organizacji WBO wyjaśnia, dlaczego przed walką stosuje dietę wegańską oraz jakie są korzyści ze stosowania tej strategii. 12 października w Las Vegas Bradley obronił swój tytuł podczas walki z Juanem Manuelem Marquezem, byłym zdobywcą pasa w czterech kategoriach.

Dlaczego właśnie dieta wegańska?

Stosuję tę dietę od 2008 roku. Pierwszy raz spróbowałem jej kiedy przygotowywałem się do walki z championem WBC w kategorii super lekkiej – Juniorem Wittierem. Zdobyłem wtedy swój pierwszy tytuł mistrzowski.

Kiedy zobaczyłem rezultaty, które dała mi dieta roślinna, postanowiłem się jej nadal trzymać.

[Dieta wegańska] pomaga mojemu ciału się oczyszczać i dostarcza ogromne ilości energii. Wszystko dzięki temu, że organizm przeznacza mniej energii na trawienie mięsa czy podobnych produktów odzwierzęcych. Energia to decydujący czynnik w sporcie, który uprawiam.

Powiedziałem ostatnio dziennikarzowi, że czuję się zdecydowanie lepszy od każdego boksera znajdującego się ze mną na ringu. Nieustannie towarzyszy mi energia. Moje zmysły i refleks są wyostrzone. To niezwykłe uczucie. Odpoczynek, przygotowania, odpoczynek, ciężka praca – odpoczynek jest bardzo ważny. Daje ci poczucie równowagi.

Na diecie wegańskiej zawsze mam energię, czasem tak dużo, że miewam problemy ze snem w nocy. Czujesz lekkość, a nie ciężar. To ważna rzecz dla każdego sportowca, niezależnie od dyscypliny, którą uprawia.

W moim mieście, pracownicy Palm Greens Cafe przygotowują dla mnie posiłki na cały tydzień i przywożą prosto do domu. Właściciele lokalu nazwali nawet moim imieniem specjalne smoothie – „The Bradley Ultra Greens”, który składa się z m.in jarmużu, szpinaku, jabłka, imbiru, mięty, banana i innych składników. To świetni ludzie!

Dieta wegańska oznacza wykluczenie mięsa i wszelkich produktów odzwierzęcych. Sprawia, że czuję się o wiele lepiej przed walką z Marquezem. Kiedy będę miał to za sobą, poziom mojej energii wciąż będzie na równie wysokim poziomie z powodu diety i treningów.

Zobaczycie jak będzie wyglądać moje ciało. Będę szczupłą i bezlitosną maszyną bokserską kiedy wejdę na ring i pokonam Marqueza 12 października.

Źródło: http://www.boxingscene.com/timothy-bradley-explains-his-vegan-diet-benefits–70134
Tłumaczenie: Justyna Stebel


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑