Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Szkolenie kettlebells metodą StrongFirst w Warszawie! – Vegan Workout

Newsy

Published on 10 lipca, 2014 | by admininistrator

0

Szkolenie kettlebells metodą StrongFirst w Warszawie!

Pod koniec miesiąca zapraszamy na pierwszą edycję naszego szkolenia z kettlebells! Na warsztatach dowiesz się o podstawach pracy z odważnikiem, poznasz najważniejsze ćwiczenia, sposoby progresji i programowania treningów. Nauczysz się jak wykorzystać kettle do maksymalizacji wyników w zależności od dyscypliny sportowej jaką uprawiasz. Zapisy pod adresem: veganworkout@gmail.com.

plakat1

Odważniki kulowe to przyrząd wykorzystywany w treningu już od ponad 300 lat. Jego specyficzna budowa pozwala na wykorzystywanie go zarówno do ćwiczeń stricte siłowych jak balistycznych, w zależności od programu treningowego możemy za jego pomocą rozwijać zarówno siłę jak i wytrzymałość.

Podczas naszych warsztatów będziemy pracować nad zestawem pięciu podstawowych technik:

  • swing
  • tureckie wstawanie (wstawanie z pozycji leżącej z odważnikiem trzymanym nad głową)
  • celan (zarzut odważnika)
  • press (wyciskanie jednorącz)
  • snatch (rwanie odważnika jednorącz nad głowę)

Jesteś ciekawy czym dokładnie jest metoda StrongFisrt? Zobacz poniższe video.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych treningiem z kettlebells. Zarówno dla trenerów i instruktorów innych dyscyplin jak i osoby początkujące, które nigdy jeszcze nie miały okazji trenować z odważnikami. Odważniki kulowe dają o wiele większą swobodę treningową niż konwencjonalne ciężary w postaci hantli czy sztang.

Jeżeli mieliście już okazję trenować z odważnikami – na szkoleniu poznacie szczegóły techniczne wymienionych wcześniej ćwiczeń, a przede wszystkim nauczycie się jak bezpiecznie korzystać z kettlebells.

Uczestnicy otrzymają również certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu. Podczas szkolenie do wygrania będą także książki Pavla Tsatsoulina dotyczące pracy z odważnikami kulowymi. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo AHA!

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy również drukowane materiały szkoleniowe, które każdy otrzyma na początku warsztatów.

Data: 26 lipca (sobota), godz. 16.00 – 20.00

Miejsce: Crossfit MGW, ul. Nowogrodzka 31.

Cena: 100 zł, 70 zł (dla członków boxu Crossfit MGW)

Zapisy: veganworkout@gmail.com

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Prowadzenie: Emil Stanisławski – certyfikowany instruktor StrongFirst, jeden z założycieli portalu Vegan Workout.

Oczywiście po szkoleniu będzie też możliwość pogadania o diecie wegańskiej, popracowania nad Waszymi jadłospisami i zadawania pytań odnośnie diety roślinnej.

Osobom zainteresowanym polecamy nasze dotychczasowe artykuły na temat kettlebells:
Mike Mahler – guru kettlebells
5 powodów dla których warto polubić kettlebells

Wydarzenie pod patronatem Centrum Kettlebell Polska.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑