Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Szkolenie kettlebells metodą Hardstyle w Warszawie! – Vegan Workout

Newsy

Published on 13 maja, 2015 | by admininistrator

0

Szkolenie kettlebells metodą Hardstyle w Warszawie!

Pod koniec miesiąca zapraszamy na trzecią edycję naszego szkolenia z kettlebells metodą Harstyle Pavla Tsatsoulina! Na warsztatach dowiesz się o podstawach pracy z odważnikiem, poznasz najważniejsze ćwiczenia i metody progresji. Nauczysz się jak wykorzystać kettle do maksymalizacji wyników sportowych i jak bezpiecznie uzupełnić swój trening o odważniki kulowe. Zapisy pod adresem: veganworkout@gmail.com.

plakat_akademia2

Kettlebells to przyrząd wykorzystywany w treningu już od ponad 300 lat. Jego specyficzna budowa pozwala na wykorzystywanie go zarówno do ćwiczeń stricte siłowych jak balistycznych, w zależności od programu treningowego możemy za jego pomocą rozwijać zarówno siłę jak i wytrzymałość.

Podczas naszych warsztatów będziemy pracować nad zestawem czterech podstawowych technik:

  • swing (wymach)
  • tureckie wstawanie (wstawanie z pozycji leżącej z odważnikiem trzymanym nad głową)
  • celan (zarzut odważnika)
  • press (wyciskanie jednorącz)

Jesteś ciekawy czym dokładnie jest metoda Hardstyle? Zobacz video z naszego ostatniego szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych treningiem z kettlebells. Zarówno dla trenerów i instruktorów innych dyscyplin jak i osób początkujących, które nigdy jeszcze nie miały okazji trenować z odważnikami. Odważniki kulowe dają o wiele większą swobodę treningową niż konwencjonalne ciężary w postaci hantli czy sztang.

Jeżeli mieliście już okazję trenować z odważnikami – na szkoleniu poznacie szczegóły techniczne wymienionych wcześniej ćwiczeń, a przede wszystkim nauczycie się jak bezpiecznie korzystać z kettlebells.

Uczestnicy otrzymają również certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Data: 16 maja (sobota), godz. 12.00 – 16.00

Miejsce: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50, Budynek Radio- i Teletechniczny, lok. 106

Cena: 130 zł

Zapisy: veganworkout@gmail.com

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Prowadzenie: Emil Stanisławski – certyfikowany instruktor StrongFirst, jeden z założycieli portalu Vegan Workout.

Osobom zainteresowanym polecamy nasze dotychczasowe artykuły na temat kettlebells:
Mike Mahler – guru kettlebells
5 powodów dla których warto polubić kettlebells

Wydarzenie pod patronatem Centrum Kettlebell Polska.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑