Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Siła na roślinach – 300 kg w przysiadzie! – Vegan Workout

Newsy

Published on 13 marca, 2018 | by admininistrator

0

Siła na roślinach – 300 kg w przysiadzie!

Poznajcie Nigela Mortona – trójboistę na diecie roślinnej!

Podczas ostatnich zawodów Nigel pobił swój dotychczasowy rekord wykonując przysiad z 300 kg obciążeniem! Wyciskanie zakończył z wynikiem 195 kg, a martwy ciąg 290. Łącznie – 785 kg!

Nigel jest wegetarianinem niemal od urodzenia. Na dietę wegańską próbował przejść w szkole średniej. Ostatecznie, udało mu się to osiem lat temu.

Jem dużo makaronu, ryżu, chleba i tofu. Moim celem jest przybieranie na wadze. Wychodzi to całkiem nieźle.

Nigel stara się walczyć ze stereotypem słabego weganina. Trenuje, bierze udział w zawodach, nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę. Pracuje również z klientami, udowadniając im, że można robić świetną formę na roślinach.

Mój trening trening składa się głównie z siadów, martwego ciągu, wyciskania na ławce i nad głowę plus praca na hantlach. Używam prostej periodyzacji i przez większość czasu pozostaje w zakresie do 80% mojego maksa. Skupiam się na technice i objętości.

Dieta wegańska i trening siłowy działa. Sprawdź inne przykłady tutaj.

Źródło: http://www.greatveganathletes.com/nigel-morton-vegan-powerlifter


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑