Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Rozstrzygnięcie konkursu! – Vegan Workout

Inne

Published on 2 grudnia, 2013 | by admininistrator

0

Rozstrzygnięcie konkursu!

Mamy już wyniki naszego ostatniego konkursu!

Dostaliśmy sporo maili z propozycjami tematów na Vegan Workout, dziękujemy za wszystkie! Będziemy się starali po kolei odpisać na każdą wiadomość. Część z Was prosiła o kolejne artykuły na temat poruszanych już kwestii takich jak: budowanie masy mięśniowej na diecie wegańskiej, trening z wykorzystaniem masy własnego ciała, kettlebells, rozpiska diet itp. Wiemy, że to ważne i ciekawe tematy dlatego wracamy do nich co jakiś czas i będziemy to robić nadal.

Dostaliśmy też prośby na temat rozpiski bezglutenowej diety wegańskiej. Pisaliście o kolarstwie, sylwetkach sportowców, tekstach motywacyjnych i nie tylko.

Już niedługo pierwszy wpis na jeden z sugerowanych tematów.

Tymczasem nagrody w postaci najnowszej książki Pavla Tsatsoulina trafiają do:

  • Adam Laganowski
  • Marcin Smok
  • Paweł Niemiro

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo!

Śledźcie naszą stronę na bieżąco, po weekendzie czeka na Was kolejny konkurs!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑