Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
PRZEDSPRZEDAŻ koszulek Vegan Workout – Vegan Workout

Inne

Published on 11 lutego, 2018 | by admininistrator

2

PRZEDSPRZEDAŻ koszulek Vegan Workout

Dostępne są już nowe koszulki Vegan Workout! Zbieramy Wasze zamówienia do 20-stego lutego. Potem zamawiamy nadruk i po tygodniu rozsyłamy do wszystkich, którzy złożyli zamówienie. Koszulka w wersji damskiej i męskiej (bez i z rękawami).

JAK ZAMÓWIĆ? Nasze koszulki możesz zamówić w sklepiku. Cena, rozmiary i koszty wysyłki w linku.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

2 Responses to PRZEDSPRZEDAŻ koszulek Vegan Workout

  1. nuxy pisze:

    liczę na to, że pojawią się koszulki które nadają się na treningi- z poliestru [niestety bawełna po paru praniach wygląda kiepsko]- jest szansa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑