Newsy

Published on 22 marca, 2018 | by admininistrator

0

Rich Roll uznany przez Men’s Health za „Najsprawniejszego weganina na świecie”

Magazyn Men’s Health określił Richa Rolla, 51-letniego weganina i zawodnika sportów wytrzymałościowych “najsprawniejszych weganinem świata”.

Popularny magazyn przybliżył sylwetkę Rolla w artykule zatytułowanym “Najbardziej fit weganinem świata jest 51- letni sportowiec wytrzymałościowy”.

Autor, Mark Lelinwalla zwraca uwagę nie tylko na jego sylwetkę, ale też przybliża czytelnikom historię sportowca. Roll, który wcześniej zmagał się z uzależnieniem od śmieciowego jedzenia, nadużywaniem narkotyków i nadwagą, jest teraz uznanym autorem, sportowcem, blogerem i inspiracją dla wielu ludzi na świecie.

Roll ma na swoim koncie wiele sportowych osiągnięć, ostatnio brał udział w  zawodach Ötillö Swimrun World Championship w Szwecji. Wyścig ten składa się z 40mil (64,40km) biegu i 6 mil (9,66km) pływania.

Roll powiedział Men’s Healthowi:

To prawdopodobnie najcięższy jednodniowy wyścig, w jakim brałem kiedykolwiek udział. Udowodnił mi, że mając 50 lat wciąż mogę współzawodniczyć na wysokim poziomie.

Gdy Lelinwalla powiedział Rollowi o przyznaniu mu tytułu najsprawniejszego weganina, ten wyraził wątpliwości twierdząc, że teraz widzimy cały wysyp świetnych sportowców na diecie roślinnej.

Wśród nich można wymienić: Zdeno Chara z NHL, strongmana Patrika Baboumiana, surferkę Tię Blanco czy nagrodzoną złotym medalem łyżwiarkę Meagan Duhamen.

Źródło: https://www.plantbasednews.org/post/vegan-athlete-rich-roll-names-fittest-man-on-earth

 


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑