Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganizm na podium: Tia Blanco wygrywa ISA World Surfing Games – Vegan Workout

Newsy

Published on 15 sierpnia, 2016 | by admininistrator

0

Weganizm na podium: Tia Blanco wygrywa ISA World Surfing Games

Wczoraj, Tia Blanco, weganka i jedna z najlepszych surferek na świecie, obroniła tytuł mistrzowski ISA World Surfing Games.

Tia jest wegetarianką od dziecka. Na dietę w 100% roślinna przeszła 3 lata temu, zainspirowana dokumentem „Forks over Knives”. Podstawę jej diety stanowią surowe warzywa i owoce z dodatkiem zbóż, orzechów i roślin strączkowych.

13900094_1297849996927007_7392162795672924228_n

Przykładowe posiłki to warzywa z dodatkiem komosy ryżowe, zupa z soczewicy, zielone koktajle i sałatki. Jak sama mówi:

Każda osoba, której na sercu leży los zwierząt i która wie jak traktowane są dziś zwierzęta powinna zostać weganinem.

Tia wygrywała również zawody NSSA Southwest, a zaledwie rok temu zdobyła pierwsze miejsce w zawodach Ron Jon Junior na Florydzie. Życzymy dalszych sukcesów!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑