Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
„Postrzeganie wegan jako ludzi słabych fizycznie to po prostu mit” – Dustin Watten zmienia dietę – Vegan Workout

Newsy

Published on 15 listopada, 2016 | by admininistrator

0

„Postrzeganie wegan jako ludzi słabych fizycznie to po prostu mit” – Dustin Watten zmienia dietę

Amerykański siatkarz Dustin Watten, zawodnik reprezentacji narodowej USA i polskiego klubu Cerrad Czarni przechodzi na dietę roślinną.

Kilka lat temu Dustin przypadkowo natknął się na książkę Richa Rolla „Ukryta siła„. Historia wielokrotnego mistrza zawodów Ironman była dla Dustina ogromną inspiracją.

Rich Roll, swoją transformację z leniwego i otyłego Amerykanina w jednego z 25 najbardziej wysportowanych mężczyzn świata w dużej mierze zawdzięcza diecie roślinnej.

Dustin wziął się do pracy i zaczął krok po kroku eliminować ze swojej diety produkty odzwierzęce. Obserwował reakcje organizmu i na bieżąco korygował jadłospis. Czy było trudno? Jak sam mówi:

Wielu ludzi podchodzi do weganizmu z obawą. Nastawiają się, że coś stracą. Ja natomiast byłem optymistą i nigdy nie pomyślałem w ten sposób. Kierowałem się podejściem, że dzięki niemu mogę wiele zyskać

Zmiana diety zaskoczyła jego kolegów z zespołu. Pozytywną zmianę zauważył jednak jeden z trenerów:

Po pierwszym bądź drugim treningu powiedział mi, że zespół zastanawia się, skąd mam tyle energii przy ćwiczeniach siłowych i zręcznościowych. Tymczasem postrzeganie wegan jako ludzi słabych fizycznie to po prostu mit, który staram się obalać przy pomocy swojej etyki pracy.

Świetne samopoczucie i dobra kondycja Dustina zainspirowały również kilku jego kolegów, którzy postanowili sprawdzić jak rzeczywiście działa dieta roślinna. Dobry przykład, to najlepsza reklama weganizmu!

Źródło: http://m.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/643387/weganin-tez-moze-byc-pelen-energii-niezwykla-przemiana-dustina-wattena


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑