Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Patrik Baboumian w Polsce! – Vegan Workout

Newsy

Published on 25 kwietnia, 2013 | by admininistrator

0

Patrik Baboumian w Polsce!

13 maja startuje kolejna edycja Tygodnia Wegetarianizmu Fundacji Viva! Dlaczego o tym piszemy? Dzięki wspólnemu wysiłkowi Vegan Workout i Vivy gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie Patrik Baboumian – weganin, strongman, najsilniejszy człowiek w Niemczech z 2011 roku i europejski mistrz trójboju siłowego z 2012!

Będziecie mogli zobaczyć się z nim i porozmawiać na happeningu otwierającym Tydzień Wegetarianizmu 13 maja o godz.13.00 oraz tego samego dnia, popłudniu na Gali Magazynu Vege (Traffic Club, godz.17.30) gdzie Patrik będzie opowiadał o swojej karierze, treningach, diecie, a także odpowiadał na Wasze pytania. Więcej o Patriku pisaliśmy między innymi tutaj.

Szczegółowy plan całego Tygodnia Wegetarianizmu (na bieżąco aktualizowany) znajdziecie na stronie tydzienwege.pl/plan-imprezy

Patrik będzie z nami tylko w poniedziałek (13.05) więc nie przegapcie okazji i przyjeżdżajcie do Warszawy!

W ramach promocji imprezy w majowym numerze magazynu Vege znajdziecie również wywiad z Patrikiem. Fragment rozmowy poniżej.

Skąd u człowieka, który dźwiga tak potężne ciężary, przesuwa samochody, przeciąga ciężarówki pomysł przejścia na wegetarianizm?

Decyzję o przejściu na wegetarianizm podjąłem w 2005 roku. Wtedy jeszcze nie robiłem kariery jako strongman. Powód jest prosty: od zawsze postrzegałem siebie jako przyjaciela zwierząt i pewnego dnia stało się dla mnie jasne, że przyjaciół się nie je, a także oczywiście nie chce się, by cierpieli. Konsekwencją tego było całkowite przejście na weganizm w 2011 roku.

W 2011 roku wygrałeś krajowe zawody Strongman i tym samym zostałeś najsilniejszym człowiekiem w Niemczech. Jak zareagowali Twoi rywale i media kiedy okazało się, że jesteś wegetarianinem?

Media były mną bardzo zainteresowane i od tego czasu udzieliłem około 30 wywiadów w telewizji na temat mojego sposobu odżywania, zarówno dla mediów krajowych, jak i międzynarodowych. Cieszy mnie to, bo to świetna okazja, by opowiadać o zaletach diety wegańskiej.

Niedawno mogliśmy oglądać Cię w nowym spocie organizacji PETA. Jak ważne jest dla Ciebie angażowanie się w walkę o prawa zwierząt?

Los sprawił, że znalazłem się w tej niecodziennej sytuacji, w której mogę w bardzo dużym stopniu przyczynić się do poprawienia sytuacji zwierząt pozaludzkich. Uważam, że wykorzystanie tej możliwości to duża odpowiedzialność i dlatego z chęcią poświęcam tak wiele energii na promocję weganizmu.

Pełną wersję wywiadu znajdziecie w zbliżającym się numerze Vege.

Niedługo na naszej stronie kolejne szczegóły. Więcej przeczytacie też na naszym Facebooku. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi imprezami Tygodnia Wegetarianizmu. Będą wykłady, projekcje filmów i imprezy kulinarne. Możecie dołączyć do wydarzenia także na Facebooku tutaj.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑