Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Mount Everest na roślinach! Dean Maher na szczycie słynnego ośmiotysięcznika – Vegan Workout

Newsy

Published on 30 czerwca, 2019 | by admininistrator

0

Mount Everest na roślinach! Dean Maher na szczycie słynnego ośmiotysięcznika

Dean Maher to kolejny weganin, któremu udało się wspiąć na szczyt Mount Everest. Co więcej, zrobił to korzystając ze sprzętu w 100% cruelty free, sprzętu który nie zawierał żadnych dodatków odzwierzęcych (np. w postaci skóry).

Dean jest na diecie roślinnej od niemal 5 lat. Momentem przełomowym była dla niego lektura „Zjadanie zwierząt” Jonathana Foera i obejrzenie dokumentu „Ziemianie”.

Po obejrzeniu filmy miałem tylko dwie opcje – jeść nadal mięso i przestać nazywać się miłośnikiem zwierząt, albo przestać jeść mięso i nadal mówić o sobie jak o miłośniku zwierząt. Wybrałem tę drugą opcję.

Moim marzeniem nigdy nie było wejście na Mount Everest. Moim marzeniem jest oszczędzić zwierzętom cierpienia. Chcę pokazać, że we współczesnym świecie nie powinno być miejsca na okrucieństwo wobec zwierząt. Istnieje mnóstwo roślinnych alternatyw – zarówno związanych z jedzeniem jak i ubiorem. Mam nadzieję, że udało mi się to udowodnić osiągając szczyt Mon Everest (…)

Jeżeli mogę zdobyć najwyższą górę świata bez korzystania z produktów odzwierzęcych to i ty możesz wprowadzić te kilka drobnych zmian do swojego życia, które pozytywnie wpłyną zarówno na ciebie, zwierzęta i jak całą naszą planetę.

Źródło: https://www.greatveganathletes.com/dean-maher-vegan-mountaineer/?fbclid=IwAR00UG37oZsidHS15htIRQQEfkNnuWNo-J7lYz7coROaSnPTdTGn0XOfjVU


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑