Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Mamy rok! Zapraszamy do konkursu! – Vegan Workout

Inne

Published on 28 maja, 2013 | by admininistrator

0

Mamy rok! Zapraszamy do konkursu!

W tym miesiącu mija dokładnie rok od czasu pierwszej notki na Vegan Workout! Dziękujemy wszystkim za komentarze, pytania, uwagi, dobre słowo i konstruktywną krytykę. Dziękujemy za to, że z nami jesteście, czytacie nasze posty, tłumaczycie artykuły i wspólnie z nami promujecie weganizm w sporcie i sport w weganizmie!

Z tej okazji mamy dla Was konkurs! Do wygrania najnowsza książka wydawnictwa Galaktyka „Dieta roślinna na co dzień” autorstwa Julieann Hever oraz majowy numer magazynu Vege z autografem Patrika Baboumiana. Recenzja książki już niedługo na stronie!

Vegan Workout ma już rok. Napiszcie nam co Wam udało się przez te 12 miesięcy osiągnąć.

Zaczęliście regularne treningi, wzięliście udział w zawodach, przebiegliście maraton, zrzuciliście kilka niepotrzebnych kilogramów, pobiliście swój rekord, poprawiliście kondycję? A może zdecydowaliście się na weganizm, który do tej pory wciąż wydawał Wam się niemożliwy do zastosowania w praktyce?

Zgłoszenia przesyłajcie na veganworkout@gmail.com. Nagradzamy trzy najciekawsze!

Konkurs trwa do 8 czerwca (włącznie). Ogłoszenie wyników dwa dni później.

Zapraszamy do udziału. Macie szansę zmotywować do pracy nad sobą pozostałych Czytelników strony 🙂


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑