Inne

Published on 22 maja, 2012 | by admininistrator

2

Weganizm na sportowo

Jeżeli jesteście weganami zapewne wiecie, że nie dostarczacie swojemu organizmowi wysokiej jakości, pełnowartościowego białka. Wiecie, również, że grozi wam anemia i osteoporoza. Na pewno też zdajecie sobie sprawę, że weganizm uniemożliwia osiąganie jakichkolwiek wyników sportowych.  Bez mięsa, mleka i jaj nie macie możliwości pracować nad swoją siłą i wytrzymałością.

Oczywiście, listę podobnych stereotypów mnożyć można w nieskończoność. Mimo to, wielu światowej klasy sportowców, od lat udowadnia, że można inaczej, że produkty odzwierzęce nie są nam potrzebne, ani do zachowania zdrowia ani do uprawiania sportu, że można opierać swój jadłospis o pokarm w 100% roślinny. Takim sportowcom i takiej diecie poświęcony jest VeganWorkout.org.PL. O podstawach diety roślinnej przeczytacie tutaj.

Zapraszam również na naszego Facebooka.

Startujemy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

2 Responses to Weganizm na sportowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑

Shares