Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Kobiety na diecie wegańskiej w sporcie cz.1 – Vegan Workout

Video

Published on 4 kwietnia, 2016 | by admininistrator

1

Kobiety na diecie wegańskiej w sporcie cz.1

Kobiety trenujące na diecie roślinnej? Zawody sylwetkowe, biegi długodystansowe, koszykówka, sporty siłowe, sporty walki – coraz więcej kobiet wybiera weganizm – nie tylko ze względów etycznych ale i zdrowotnych. W dzisiejszej notce przedstawiamy wam sylwetki części z nich, więcej informacji znajdziecie w naszej zakładce tutaj.

#1. Melody Schoenfeld

Zawodniczka sportów siłowych, weganka od ponad 14 lat, instruktorka StrongFirst level II. Przy wadze zaledwie 50 kg, podnosi w martwym ciągu ponad 100 kilogramową sztangę, wyciska nad głowę 24 kilogramowy odważnik jednorącz, podciąga się z 20 kg obciążeniem, gnie w rękach stalowe pręty i podkowy. Udało jej się również ustanowić kilka rekordów w kalifornijskich zawodach trójboju siłowego.

Jak sama mówi:

Od kiedy  w wieku 5 lat uświadomiłam sobie jak cierpieć muszą gotowane żywcem  homary, wiedziałam, że weganizm jest moją drogą i wyborem. Nie jestem w stanie znieść myśli o krzywdzeniu innych zwierząt. Tak, weganizm to dla mnie kwestia etyki i  moralności.

#2. Jehina Malik

Weganka od urodzenia, zawodniczka sportów sylwetkowych. Swój pierwszy sukces odniosła już w 1999 roku, kiedy jako nastolatka wygrała lokalne zawody kulturystyczne. Ostatnie zwycięstwo odniosła na zawodach NPC Eastern USA w 2013 roku. Rok później Rok wcześniej wygrała NPC Steve Stone NY Mets . Jest pierwszą weganką, której udało się uzyskać kartę IFBB i dołączyć do grona zawodowych kulturystów.

#3. Cornelia Ritzke

Weganka, trenerka sportów siłowych, związana z berlińską ekipą Vegan Strength. Jest również częścią ekipy, dynamicznie rozwijającego się projektu BodybuildingRev. Prowadzi warsztaty, treningi personalne i doradztwo on line.

tumblr_o3eccwp1WP1udmq72o1_1280

Kiedyś jadłam tony mięsa i je uwielbiałam. Ale to było zanim zainteresowałam się tym, jak działa przemysł mięsny. Zajęło mi kilka tygodni od mojego ostatniego tuńczyka do pełnego weganizmu.

#4. Amber Sperling

Na co dzień współpracuje z ekipą PlantBuilt. Na co dzień trenuje crossfit i karate, okazjonalnie pojawia się również na zawodach związanych ze sportami sylwetkowymi.

as

W 2014 roku zajęła drugie miejsce na zawodach Naturally Fit Games w Stanach Zjednoczonych. W tym samym roku zajęła drugie miejsce w ramach CF Plymouth Yeti Challenge.

Przejście na weganizm to szansa na zupełnie nowe doświadczenia kulinarne. Odkryłam nowe smaki i potrawy. Dieta roślinna zapewnia przy tym korzyści zdrowotne i pozwała w pełni wykorzystać potencjał własnego ciała. Nie mam już wyrzutów sumienia zasiadając do stołu. To wspaniałe uczucie!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

One Response to Kobiety na diecie wegańskiej w sporcie cz.1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑