Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Gwiazda irlandzkiego rugby przechodzi na weganizm! – Vegan Workout

Newsy

Published on 14 czerwca, 2017 | by admininistrator

0

Gwiazda irlandzkiego rugby przechodzi na weganizm!

Gwiazda irlandzkiego rugby – Anthony Mullally, grający na co dzień w Leeds Rihnos, zdecydował o przejściu na dietę roślinną!

Zawodnik wyrzucił ze swojego menu wszystkie produkty odzwierzęce, zaraz po tym jak zobaczył realia ferm przemysłowych na których zmuszone są żyć dzisiaj zwierzęta.

Anthony już dwa lata temu zrezygnował z mięsa w diecie. Jednak jak sam mówi:

(…) czułem się jak hipokryta. Szczególnie kiedy przeczytałem o tym jak działa przemysł mleczny. (…) Uważam, że badania przemawiają na korzyść diety wegańskiej. (…) Teraz kiedy patrzę wstecz, nie mogę uwierzyć, że kiedykolwiek jadłem mięso.

Antony to kolejny gigant (ponad 120 kg wagi) po Patriku Baboumianie i Davidzie Carterze, który zdecydował się przejść na dietę wegańską z pobudek etycznych. Gratulujemy i trzymamy kciuki za rozwój kariery!

Źródło: http://vegnews.com/articles/page.do?pageId=9617&catId=1

http://www.dailystar.co.uk/sport/rugby-league/619186/Anthony-Mullally-Leeds-Rhinos-vegan-Brian-McDermott-Danny-McGuire-Carl-Ablett


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑