Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Gracze NFL przechodzą na dietę roślinną! – Vegan Workout

Newsy

Published on 20 sierpnia, 2018 | by admininistrator

0

Gracze NFL przechodzą na dietę roślinną!

Drużyna NFL – Tennessee Titans eksperymentuje z dietą roślinną! Piętnastu graczy, szukając sposobu na poprawienie wyników sportowych postanawia przejść na weganizm. Wszystko pod okiem doświadczonej szefowej kuchni Charity Morgan, kobiety o ponad 15-letnim doświadczeniu, która kształciła się między innymi w Le Cordon Bleu College of Culinary Arts.

Początkowo wyłącznie jeden z członków zespołu był zainteresowany dietą roślinną – Derrick Morgan. Jego przykład szybko zainspirował innych kolegów z zespołu.

Jak mówi Derrick:

Najtrudniejsze jest przezwyciężenie stereotypów. Kiedyś, tak jak wszyscy, wierzyłem, że sportowcy muszą jeść mięso, potem postanowiłem się dokształcić.

Zdaniem Charity inicjatywa Tennessee Titans to najlepsza droga do obalania mitów związanych z dietą roślinną.

Początkowo zawodnicy bali się, że porzucenie produktów odzwierzęcych negatywnie wpłynie na ich wyniki sportowe. Jednak teraz gracze NFL chwalą swoją decyzję. Szybciej się regenerują i mają więcej energii.

Jak mówi jeden z zawodników, Jurrell Casey:

To była świetna decyzja. Czuję się super. Dieta pomaga mi utrzymać wagę na odpowiednim poziomie, nawet poza sezonem kiedy jem więcej.

Inny gracz, Wesley Woodyard dodał, że dzięki diecie roślinnej nie czuje już takiej senności jak w przypadku diety tradycyjnej.

Gracze Titans to nie jedyne przykłady pozytywnego oddziaływania diety roślinnej w sporcie. Niedawno wspominaliśmy między innymi o Jeremy Reijndersie, zawodniku crossfit, który został okrzyknięty „Najsprawniejszym mężczyzną w Holandii”.

Źródło: https://www.livekindly.co/nfl-players-vegan-meal-plan-charity-morgan/


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑