Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganin okrzyknięty „Najsprawniejszym mężczyzną Holandii” – Vegan Workout

Newsy

Published on 8 kwietnia, 2018 | by admininistrator

0

Weganin okrzyknięty „Najsprawniejszym mężczyzną Holandii”

Sportowiec z Amsterdamu, Jeremy Reijnders został nazwany „najsprawniejszym mężczyzną Holandii” po zajęciu pierwszego miejsca na zawodach CrossFit Games Open w swoim kraju.

Zawody Open mają na celu wyłonienie najbardziej wysportowanych mężczyzn, kobiet i zespołów na świecie. Każdy, kto ukończy 15 lat może wziąć w nich udział, setki tysięcy osób ścigają się o pierwsze miejsca. Po fazie Open, dwudziestu najlepszych zawodników z regionu przejdzie do fazy Regionals. Pięciu najlepszych sportowców (lub drużyn) może z kolei wziąć udział w CrossFit Games by zdobyć tytuł „Najbardziej Wysportowanego na Świecie”.

W Holandii pierwsze miejsce zdobył dwudziestotrzyletni zawodnik i trener crossfit, Jeremy Reijnders. Zakwalifikował się tym samym do zawodów na poziomie regionalnym, które odbędą się 18-20 maja w Berlinie.

Skąd pomysł na dietę roślinną?

Na weganizm przeszedłem w listopadzie 2015 roku. Moim celem jest zainspirowanie innych i pokazanie im, że na diecie roślinnej można sobie świetnie radzić. Chcę walczyć z mitem, że do rozwijania formy potrzeba produktów pochodzenia zwierzęcego. Mam nadzieję, że wygrywając zawody w Holandii przełamałem ten stereotyp. To niesamowite uczucie, kiedy ciężka praca daje wyniki. Mam nadzieję wpłynąć na ludzi na całym świecie.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Źródło: https://www.plantbasednews.org/post/vegan-named-fittest-man-netherlands-victory-crossfit-games-open


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑