Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Frank Medrano wydaje e-booka! – Vegan Workout

Newsy

Published on 7 stycznia, 2014 | by admininistrator

0

Frank Medrano wydaje e-booka!

Wczoraj w nocy swoją premierę miał pierwszy e-book Franka Medrano, jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie Street Workout, należącej między innymi do ekipy Vegan Calisthen-x. Wywiad z Frankiem zamieściliśmy swego czasu tutaj.

Książka nosi tytuł „Getting started in calisthenics” i opisuje fundamentalne ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem masy własnego ciała, od których swoją przygodę powinni rozpocząć wszyscy zainteresowani bodyweight training. Medarno przekonuje, że książka jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, a zawarty w niej program daje możliwość wrócić do formy przy pomocy prostych, bazowych technik. Książkę możecie zamówić w cenie 19,99 dolarów na oficjalnej stronie Franka Medrano. Jeżeli tylko uda nam się zdobyć egzemplarz spodziewajcie się recenzji na Vegan Workout.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑