Newsy

Published on 3 sierpnia, 2014 | by admininistrator

2

Boks i weganizm: złoto dla Lenroya Thompsona

Cam Awesome, czyli Lenroy Thompson, wygrał swoje kolejne zawody, tym razem zwyciężył w Pan American Olympic Festival w Meksyku.

Cam jest bokserem, który startując jako zupełny amator zaczął szybko brać udział w krajowych zawodach. Boksuje od 2005 roku. W wieku 20 lat wygrał mistrzostwa USA. Obronił swój tytuł w 2010 roku. W latach 2009 i 2011 wygrał w zawodach National Golden Gloves Champion.

Dwa lata później zdobył tytuł na zawodach Arnold Classic.

Cam wygrał w ponad 10 krajowych zawodach USA i jest prawdziwym multimedalistą.

Od kilku lat Cam jest również zadeklarowanych weganinem. Zapraszamy Was na jego stronę camfawesome.wordpress.com, na której od czasu do czasu pojawiają się również informacje o diecie roślinnej.

Przeszedł na weganizm za namową przyjaciół, którzy dzień w dzień pomagali mu przygotowywać nowe posiłki i tłumaczyli, jakie korzyści może odnieść wyrzucając z menu produkty odzwierzęce. W dużej mierze realizowali oni program dietetyczny Ripa Esselstyna realizowany na podstawie jego głośnej książki „Engine 2 Diet” (w polskiej wersji językowej „28 dni do zdrowia”).

Dzisiaj Cam nie ma wątpliwości, że sport i dieta wegańska świetnie się uzupełniają.

Źródło: http://www.greatveganathletes.com/content/cam-takes-gold-pan-american-olympic-festival


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

2 Responses to Boks i weganizm: złoto dla Lenroya Thompsona

  1. Anonim pisze:

    Super GO VEGAN 🙂

  2. Anonim pisze:

    I takie nwwsy lubię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑