Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
80-letnia nauczycielka jogi! – Vegan Workout

Sportowcy

Published on 28 lutego, 2013 | by admininistrator

12

80-letnia nauczycielka jogi!

Mówicie, że jesteście za starzy na sport? Spójrzcie na Bette Calman! Ta ponad 80-letnia (zdjęcia pochodzą z 2009 roku kiedy miała 83 lata) kobieta pomimo swojego wieku zachowała doskonałą gibkość i siłę. Jej wyjątkowe zdjęcia trafiły swego czasu na czołówki gazet na całym świecie. Co więcej, Bette wciąż pozostaje aktywna i udziela 11 lekcji jogi w tygodniu!

Dlaczego o niej piszemy? Bo Bette poza tym, że jest w doskonałej formie jest też wegetarianką. Jak sama mówi joga i wegetarianizm pozwoliły jej zachować doskonałe zdrowie dzięki czemu może nadal cieszyć się życiem.

Wiele osób kojarzy starość z chorobami i zniedołężnieniem. Nie dajcie się oszukać! Producenci suplementów i leków będą próbowali was przekonać, że na starość będzie potrzebowali 10 rodzajów tabletek. Nie zależy im na waszym zdrowiu tylko pieniądzach. Możecie cieszyć się dobrym zdrowiem do końca życia bez łykania stosu medykamentów. Zadbajcie o siebie już teraz. Wywalcie śmieciowe jedzenie ze swojego jadłospisu, postawcie na rośliny i zacznijcie ćwiczyć. Wasze ciało szybko się wam odwdzięczy, a wy przekonacie się, że dobra forma nie zależy od wieku.

Jak mówi sama Bette:

Możesz się wciąż rozciągać, stawać coraz lepszym. Zapomnij o wieku.

Źródła: http://www.mindbodygreen.com/0-2365/83YearOld-Yogi-Teaches-11-Yoga-Classes-Week.html
http://suprememastertv.com/ve/?wr_id=60&url=link2_0&page=
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1172810/The-yoga-supergran-bend-backwards-age-83.html


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

12 Responses to 80-letnia nauczycielka jogi!

 1. Krzysiek Filar via Facebook pisze:

  Siła!

 2. Extra! Tez tak chce na starosc ! I teraz… 😉

 3. Julie Król via Facebook pisze:

  Super gran! 😀 Też taka będę!

 4. niejeden 20 latek by pozazdrościł takiej formy 🙂

 5. Ania Nowicka via Facebook pisze:

  Niesamowita babka 😉

 6. Niesamowicie pozytywnie nastrajająca informacja i jak widać ona sama kocha życie 🙂

 7. ona jest świetna ale nie tylko w tym co robi ale również w podejściu do życia 🙂

 8. Ostro! A w ogóle to w necie krąży sporo jej fot, tylko bez info, że jest wegetarianką 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑