Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
33 medale dla wegańskich sportowców na Naturally Fit Games – Vegan Workout

Newsy

Published on 8 czerwca, 2017 | by admininistrator

0

33 medale dla wegańskich sportowców na Naturally Fit Games

Sportowcy skupieni wokół projektu PlantBuilt zdobyli wspólnie na ostatnich Naturally Fit Games w Austin 33 medale, z czego 22 złote! W zawodach brało udział ponad 1000 uczestników, w tym 39 osobowa ekipa wegan.

Zawodnicy startowali w takich dyscyplinach jak trójbój, crossfit, girevoy sport czy dwubój. Gratulujemy sukcesu!

PlantBuilt powstało w 2013 roku z inicjatywy Dani Taylor i Giacomo Marchese.

Tak długo jak będą istniały osoby trenujące sporty siłowe na diecie tradycyjnej, tak długo będziemy się starać edukować i przezwyciężać stereotypy związane z konsumpcją mięsa w budowaniu siły i mięśni.

Marchese ma nadzieję pozyskać nowe osoby do projektu PlantBuilt dzięki czemu możliwe będą starty również w zawodach sportów walki i konkurencjach dla strongmanów. Jak sam mówi:

Do tej pory, ponad setka sportowców z krajów na całym świecie (Singapur, Nowa Zelandia, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy), startuje w ramach PlantBuilt. Przekazaliśmy ponad 20 tys. dolarów na rzecz sanktuariów dla zwierząt i dla organizacji promujących dietę roślinną.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Źródło: http://vegnews.com/articles/page.do?pageId=9607&catId=1


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑