Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganizm w trójboju – srebro na Mistrzostwach Polski! – Vegan Workout

Newsy

Published on 8 września, 2020 | by admininistrator

0

Weganizm w trójboju – srebro na Mistrzostwach Polski!

Podczas zakończonych w weekend Mistrzostw Polski w Trójboju siłowym klasycznym Sylwia Zaczkiewicz wywalczyła srebro! Podniosła łącznie 377,5 kg. Najlepszy wynik zrobiła w przysiadzie wykonując ćwiczenie ze 147,5 kilogramową sztangą!

Sylwia nie jest mięsa od ponad siedmiu lat, od ponad dwóch jest na diecie roślinnej. Wcześniej z sukcesami startowała w MMA i do dzisiaj prowadzi zajęcia ze sportów walki w ramach klubu Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści.

Jak wygląda jej przykładowy jadłospis? Jak sama mówi:

Po treningu zawsze biorę miarkę białka, zazwyczaj jest to mieszanka białek roślinnych albo ryżowe z dodatkiem kreatyny. Posiłek to zazwyczaj przygotowany wcześniej makaron (razowy/z soczewicy/ciecierzycy) z warzywami, tofu, oliwą, orzechami/pestkami dyni, albo komosa ryżowa z owocami, orzechami, migdałami i naturalnym jogurtem sojowym. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju kasze, pieczone bataty. Moja dieta nie jest nudna, nie głoduję.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑