Newsy

Published on 10 października, 2020 | by admininistrator

0

Złoto na roślinach! Mistrzostwa Polski w podciąganiu

Tydzień temu zakończyły się Mistrzostwa Polski w podciąganiu z dodatkowym obciążeniem. Po raz kolejny pierwsze miejsce wywalczyła Kasia Najman podciągając w ostatniej próbie ponad 57 kg!

Tym samym Kasia ustanowiła nowy rekord polski i świata w podciąganiu ciężarowym! Wielkie gratulacje i wierzymy, że za rok uda się pobić 60 kg.

Skąd u Kasi pomysł na dietę roślinną? Jak sama mówi:

W mediach (też społecznościowych) zaczęłam trafiać na coraz więcej informacji o tym, jak niekorzystna dla środowiska naturalnego jest produkcja mięsa. Drastyczne sceny z rzeźni i targów przewijały mi się przed oczami. Wtedy pojawił się wewnętrzny sprzeciw. Wiedziałam, że nie chcę być takim konsumentem, nie chcę być częścią tej machiny i cierpienia. Zaczęło się od akcji zostań wege na 30 dni, bo szczerze, mimo chęci, nie wiedziałam, czy dam radę wytrwać w postanowieniu bezmięsnej diety. Później już nigdy nie wróciłam do mięsa. Teraz żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z całkowitym przejściem na rośliny.

Więcej na temat jej podejścia do weganizmu i komponowania posiłków przeczytacie w naszym wywiadzie z książki „Weganizm na start„.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑