Sportowcy

Published on 28 marca, 2018 | by admininistrator

0

Dieta roślinna i sporty sylwetkowe po 40-stce! Poznajcie Joe Colemana

Joe 'Monk’ Coleman rozpoczął swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi w wieku 40 lat. Mimo to zdarza mu się nieraz konkurować z zawodnikami znacznie młodszymi od niego.

Joe nie ma za sobą żadnej sportowej historii. Przez lata odżywiał się śmieciowym jedzeniem. Radykalna zmiana stylu życia obejmowała więc nie tylko zadbanie o sylwetkę, ale też zmianę diety. Na wegetarianizm Joe przeszedł 10 lat temu, w 2008 roku. Kilka lat później zaliczył swój pierwszy start w zawodach Naturally Fit gdzie udało mu się wywalczyć trzecie miejsce w kategorii open! W międzyczasie Joe zamienił swoją dietę przechodząc na stu procentowy weganizm.

Największy sukces udało mu się jednak osiągnąć w 2016 roku kiedy podczas zawodów Natural Central Valley Bodybuilding and Figure Championships zajął pierwsze miejsce w kategorii open otrzymując tym samym kartę Pro IFBB.

Joe jest też posiadaczem karty pro World Natural Bodybuilding Federation.

Jestem samoukiem, ale ludzie, z którymi trenuję nie mają problemu z moją dietą. Część z nich poczuła się nawet zachęcona do wypróbowania diety roślinnej (…) Moja filozofia opiera się na współczuciu wobec innych. Traktuj ich tak jak sam chciałbyś być traktowany. Żyj pełnią życia i wspieraj najbliższych.

Gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Źródło: http://www.greatveganathletes.com/joe-monk-coleman-vegan-physique-competitor


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑