Inne

Published on Maj 22nd, 2012 | by admininistrator

2

Weganizm na sportowo

Jeżeli jesteście weganami zapewne wiecie, że nie dostarczacie swojemu organizmowi wysokiej jakości, pełnowartościowego białka. Wiecie, również, że grozi wam anemia i osteoporoza. Na pewno też zdajecie sobie sprawę, że weganizm to tylko idiotyczny kaprys. Wiecie, że jesteście hipokrytami, a krojone przez was marchewki cierpią nie mniej niż umierające w konwulsjach zwierzę. Kiedy dzisiaj popatrzycie na swój obiad zobaczycie na talerzu tylko garść trawy i zmodyfikowanej genetycznie soi. Za to kiedy popatrzycie w lustro zobaczycie imponujące kły, które od stuleci służą nam wiernie do rozrywania ciał naszych ofiar.

Wiecie także, że bez mięsa nie ma mowy o osiągnięciu jakichkolwiek wyników sportowych. A bez mięsa, mleka i produktów kurzego odbytu zwanych eufemistycznie jajkami, skazani jesteście na wieczne zmęczenie i brak energii.

Oczywiście, listę podobnych bzdur mogę mnożyć w nieskończoność, niemniej strona, którą widzicie powstała w odpowiedzi na ostatni z powyższych mitów. Ten, wyjątkowo, w naszym kraju odporny mit, który sport i aktywność fizyczną utożsamia z regularnym spożywaniem mięsa.

Wielu, w tym światowej klasy sportowców, od lat udowadnia, że można inaczej, że produkty odzwierzęce nie są nam do niczego potrzebne, ani do zachowania zdrowia ani do uprawiania sportu. Takim sportowcom i takiemu sposobi odżywiania się poświęcony jest VeganWorkout.org.PL. Więcej o tym czego możecie się spodziewać na stronie przeczytacie tutaj.

Zapraszam również na naszego Facebooka.

Startujemy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

2 Responses to Weganizm na sportowo

 1. Avatar Jacek says:

  witam,wszystkich,od kilkunastu dni byłem na
  diecie wegańskiej,ale po przeczatyniu artkułów na tym portalu
  o sportowcach jak się odżywiają przechodzę dodtkowo na dietę wegańską surową, cieszę się
  tym,że koniec gotowania, przechodząc na
  diete surową wegańską przyczynił się też fakt o
  niekorzystnym wpływie podwyższonej temperaturze
  w czasie przygotowania posiłków,
  mimo swoich 48..lat powracam biegać,pozdrawiam

 2. Świetny pomysł!
  Dołączam do grona bacznych obserwatorów i vege biegaczy!
  Pozdrooo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑
 • .
 • Magazyn on-line


Shares