Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wyniki konkursu! – Vegan Workout

Newsy

Published on 25 października, 2012 | by admininistrator

0

Wyniki konkursu!

Wyniki opublikować mieliśmy już wczoraj ale nie spodziewaliśmy się tylu zgłoszeń. Musieliśmy mieć trochę więcej czasu na zastanowienie się. Ale dzisiaj mamy już wyłonioną trójkę zwycięzców do których powędrują nowiutkie egzemplarze „Jedz i Biegaj” Scotta Jurka.

Szukaliśmy haseł, które miały zachęcić i zmotywować niezdecydowanych do biegania. Poniżej wrzucamy zwycięskie typy:

  • Nie zwlekaj, nie czekaj przed Bieganiem nie uciekaj.
  • Chcesz żyć zdrowo i promiennie, pobiegać wyjdź codziennie.
  • ZaBIEGAJ z nami o zdrowie!

Autorom gratulujemy! Ze wszystkimi skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia adresu wysyłki. Gratulujemy i dziękujemy za udział także pozostałym uczestnikom naszego konkursu! Dostaliśmy tyle fajnych haseł, że szkoda ich nie wykorzystać więc w niedługim czasie spodziewajcie się niespodzianki. Śledźcie naszego bloga regularnie i zajrzyjcie na profil Vegan Workout na Facebooku. Do zobaczenia w kolejnym konkursie!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑