Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wrestling na diecie wegańskiej: Tyler Bate zdobywa mistrzostwo Wielkiej Brytanii – Vegan Workout

Newsy

Published on 16 stycznia, 2017 | by admininistrator

0

Wrestling na diecie wegańskiej: Tyler Bate zdobywa mistrzostwo Wielkiej Brytanii

Nastoletni Tyler Bate, który rok temu zaczął swój eksperyment z dietą wegańska, wygrał wczoraj z faworytem WWE Championship Tournament w Wielkiej Brytanii.

Pete Dunne został pokonany podczas finałowego pojedynku, który porwał setki osób na widowni.

Tym samym Tyler zdobywa swoje pierwsze mistrzostwo kraju. Część osób nazywa go nową nadzieją wrestlingu. Tyler staje się coraz bardziej rozpoznawalnym zawodnikiem. Zawdzięcza to między innymi nawiązaniami do pierwszych wrestlerów – klasyczna fryzura, wąsy i strój. Całość odbiegająca od współczesnych standardów w tym sporcie.

Tylera możecie śledzić na jego oficjalnym profilu na Twietterze.

Źródło: http://www.prowrestlingsheet.com/tyler-bate-wins-wwe-uk-championship/#.WHyuj33axL8


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑